Štěstí je bacil,bud´ jeho nositelem...

The Dance is my Life 13.díl

13. srpna 2010 v 14:00 | IdusSkaQ |  the Dance is my Life

Další dílek :))) Jelikož mi došlo že je dneska pátek 13. a i je to 13. dílek moc pozdě.. neudělala sem žádnej "hororovej příběh" Ale zase je to trochu delší.. :DD tkže.. to bude horor pro vás,to přečíst ;D
tdiml

Minule:

,,ty chodíš s Jackem ??" ani mi neodpověděl a vychrlil na mě toto. No co to je?? ,,cože???"


,,Chodíš s Jackem kelly??" ,,Asi..ti nerozumím..ptám se znova.. cože??" ,,BOŽE TO SI TK BLBÁ??" vyjekl na mě,tk tohle přehnal.. co si to dovoluje.. měla sem za to,že je to hodný a mírumilovný člověk.. jak vidim,když se naštve.. moc příjemný teda není.. radši sem odešla,nemělo to cenu..

,,Diiiim dááám....diiiiim dáááám.." (to má být zvuk :D) ,,dů tám.." řekla Tess a šla otevřít, u toho si nasazovala náušnici. ,,Dobrý den, já jdu za kelly.. nebo vlastně za Mikaylou.. no je to nastejno.. " zasmál se Michael a zčervenal.. Měl na sobě smoking a v ruce držel několik růží ,,c-c-c-o..? no.. j-j-j-jasně.. " usmála se.. ,, vydržte chvi-chvi-chviličku.. " zavřela dveře.. ,,KELLY!TO JE MICHAEL JACKSON!!!"  jak mile sem to slyšela,přiběhla sem ,,cože? a co tu chce??" ,, newím.. chce mluvit s tebou a s Mikaylou nebo co.. " .. ,, TAK JSEM TADÝÝÝÝ" došla Mikayla a zapózovala,měla večerní dlouhé červené šaty bez ramínek,v ruce držela černé třpitivé psaníčko se sponou Guess a k tomu měla černé boty - lodičky.Potom hned otevřela Michaelovi ,,Ahooy" usmála se.. ,,páni.. tobě to ale sluší"řekl mike a tky se usmál.. a potom se střetl pohledem s kelly.. "páni ten pugét květin je pro mě?" zajásala mikayla  ,,no..ne..toje pro kelly.." podal mi to.. ,,aha no tk dík !.." ,,omlouvám se kelly,byl sem vystresovanej..celou noc jsem nespal..a pak..prostě toho na mě bylo moc..a mrzí mě to,chcu ti to vynahradit..nechceš s námi dneska zajít na večeřii ? usmál se..


,,A jaké jídlo máš tk nejradši..?? co číínaa?" ptal se mě mike a u toho se smál.. ,,No.. dcl dobrá,ale pálí mě po ní žáha :D" ,,já čínu miluju" usmála se Mikayla.. pak sme dojeli na místo a všichni si objednali jídlo.. až na Mikaylu.. ta si dala pouze víno a přílohu - hranolky.. ,,nechci být tlustá víte" zasmála se.. my sme na ni s Mikem koukali jak na retarda.. no .. její věc..

,,Ale néé...to sem o svý mámě nemoh říct !!!" ,,ale joo..řek..mám to interview nahrané  !!" smáli sme se spolu a pili už 2. flašku vína.. najednou se Mike přestal smát a koukl vedle sebe.. ,,není Mikayla na tom záchodě nějak dlouho..??" .. chvíli sme mlčeli.. ,, no..nemá tu ani kabát.. tk už tam asi není..." řekla jsem ,,no..třeba je jí zima" :D  trochu sem se zasmála.. ,,asi bychom už tky měli jít.. "

V autě sme už tk nějak seděli blízko sebe a bylo to dcle žhavý.Když limuzína dojela ke mě domů ještě mě 2x políbil.Po druhé to bylo na krk.Byla jsem jak smyslů zbavená,uplně nadšená..  ,,ahoy" usmála sem se.. a šla domů,hned zalehla a usla.

Vstala jsem tak pozdě,že už sem šla rovnou na natáčení ,,čáute..ahoy miku"usmála sem se na něj.. a vrazila sem omylem do Jacka.. ,,jé ahoy kelly" usmál se..,,ahoy.." koukla sem jinam.. ,,napadlo mě..nechceš zase někam zajít,nějak se mi vyhíbáš přijde mi.." zesmutněl.. ,,no víš.. to..ty si řek že spolu chodíme..?" zeptala sem se,Jack se jen zasmál.. ,,no.. kluci..si to nějak překroutili trochu.." zčervenal ,,aha..no co se dá dělat,ale asi spolu nikam nepujdeme.. promiň.." koukl eště víc smutněji než předtim.. ,,a..?a..? proč??" ,,byla to jen pusa Jacku..moc toho o tobě newím.. a prostě tě beru jako kámoše" ..ještě jednou se na mě koukl smutně a pak odešel.. bylo mi ho líto..ale jinak to nešlo..

---mezitím---

,,kam si včera zmizela Mik??" ,,Vůbec sis mě nevšímal Miku!!" sedla si mu na klín.. ,,nojo..byl sem nějak mimo.. promiň.. no.. " ,, to si teda mimo byl,když si se bavil s moji sestrou..!!" zasmála se.. Mike si ji sundal z klína ,, no..jo..už by si měla jít..musím se připravit.." to ale ignorovala.. a zase si na něj sedla přičemž ho začala i líbat.. ,,Ahoy Miku jak se.." vešla sem tam a uviděla je.. ani sem nedokončila větu a jen tk zaraženě stála a koukala.. Mikayla se na mě akorát usmála.. ,,ahoy Kelly!" zaradostněl Mike.. ,,nebudu vás rušit.. oznámila jsem a odešla.. bylo mi hrozně... nejen že sem odkopla fayn kluka,ale zaroveň sem si i myslela že semnou bude chtít být Michael Jackson.. teď nemam ani jednoho a citim se stejně jako Jack.. su husa.. opravdu.. chtělo se mi brečet,ale musela sem to zadržet.. celej den byl strašnej..naštěstí natáčení trvalo jen chvilku..


-----pokračování příště----  


Tk,,čím dál tím víc se do toho nějak pletu:DD ale ne.. zatím to mám pod kontrolou..:D:))
Tk komentujte.. budu jedně rááda! :)))   

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michelle Affs <3 | Web | 13. srpna 2010 v 14:10 | Reagovat

:(( chudák Jack..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama