Štěstí je bacil,bud´ jeho nositelem...

The Dance is My life 12.díl

12. srpna 2010 v 14:00 | IdusSkaQ |  the Dance is my Life

Tákže, je to dcl ujetý,když zase pokračuju.. ale nevadí, v mém životě se děje hodně ujetých věcí - su zvyklá :D

No,abych neodcházela od povídky.. bude trochu jiná,než doposudní díly.. (teda aspoŇ se o to pokusim :D) Chci aby byla hodně směšná,zajímavá, "CRAAZY" :D noo však víte..Tendle díl bude teprv "rozjezodvý" :D tkže nic hafo crazy :DD nečekejte..ZATÍM!!... a Pokud si nevzpomínate jak skončil poslední díl tk si ho rdši znova přečtěte >> TADY :D:)

tdiml


Mezitím co si ostatní povídali (zejména mikayla s MJ :D) jsem já koukala z okna. Projížděli jsme kolem Casín,Diskoték,Barů i luxusních restaurací,ale zatím jsme u žádné nezastavili.Vůbec mě nenapadlo kam nás Mike chce zavést.. snad Neverland? 

Po pár minutách co mi připadali jako věčnost jsmě konečně dojeli na místo,ani jsem se nenamáhala kouknout na Mika a Mikaylu,rovnou jsem vystoupila z auta a koukla kam že jsme to teda dojeli. 
,,Děláš si srandu Miku?" řekl jeden z kluků - Tommy ,,Ne nedělám" zasmál se Mike. ,,No ty vole, vždyť toje DisneyLand!!!!!!!!" zaradoval se další - Collin. Já jsem byla dcl v šoku,ale připadlo mi to jako fayn nápad, ikdyž trochu dětinský. Zato mikayla se tvářila kysele a už ani nevysela na Michaelovi,jen koukala na ty obrovské horské dráhy a ruská kola. A ta představa jak sjíždí někerou z těch drah v lodičkách a krátkých uplých šatech byla docela směšná.


,,Ne Miku.. prostě ne! Já na tohle nejsu.. a.. a... ani nemam pořádne oblečení.." stěžovala si Mikayla..,,Aleé Miik..podívej.. je to vpohodě..jen si tam sedneš a budeš se vozit.. sice trochu rychleji :D ale bude to sranda" přemlouval ji ,,prostě ne" ,,ty vole" prohlásil opět Collin.Rázem jsme se všichni začali smát.

,,Nedáme si něco na jídlo Kelly??" zeptal se mě Jack. ,,No..můžeme" usmála jsem se a vzdálily sme se od ostatních, ani jsem to nestihla všem říct,jen sem viděla Mikův pohled,měla jsem dojem jako by snad žárlil,ale co si to nalhávám,, líbí se mu evidentně moje blbá sestra.Dotáhl mě k snad nejvzdálenějšímu stánku od Mika a spol.Koukala jsem,ale byl plný jen hraček a nafukovacích balonků.. ,,aha.. tady asi na jídlo nic nebude.. " zasmála sem se, tu chvíli mě ale Jack přitáhl k sobě,koukl mi do očí a začal mě líbat,, bylo to zvláštní a ani mi to nevadilo a pk přestal ,,promiň.. ja sem.." zklamaně se na mě podíval ,,To newadí.." usmála sem se ,,ale asi bychom už měli jít" skoro mi přišlo že zářil nadšením.. :D ale nic nenamítal a šli sme.Bylo mi dcl divně a Mike to evidentně vycítil, že se něco stalo. 

,,Kelly.. vstávej..DĚLEJ!! nebudu tě přece furt honit z postele"  stěžovala si Tess ,, No jó bože.." hodila sem po ní polštář..

,,Včerejšek byl úžasnej že jooo?" přivítala mě Mikayla,když jsme vešla do kuchyně..,,co řikáš??" ignorovala sem ji.. ,,proč si na mě tak nasupená Kelly??" ,,cože? nejsu nasupená .. su jen unavená.." brala jsem mlíko z lednice a dělala sem si kafe.. ,,no jasnéé,to sem viděla včera,, višchni ti kluci chtěli mě .. a hlavně Michael.. a ty prostě závidíš" začala si pilovat nehty.. toto už mě naštvalo.. hodila jsem po ní prázdnou petflašku od mlíka.. ,,AU ! CO DĚLÁŠ PROBOHA?" ,,trefa!!" zasmála sem se.. a odešla. ,,čááu kočkooo" oslovil mě Collin,když jsem došla na plac,vůbec sem ho nechápala.. ,,Ahoy dračice,jak je?" se zeptal pro změnu Jerry ,,no... fayn..de to.." ,,prey ti to fákt dééé" dal mě ruce kolem ramen Tommy. Totálně sem byla mimo.. ,,hele kluci..? nemáte moc kofejnu..??" ostatní se jen rozesmály.. pak došel i Jack ,,Ahoy" usmál se a dal mi pusu na tvář.Tk teď už sem mimo obraz absolutně,odešla jsem do maskérny,kde jsem zase podkala Mika.. byl jakýsi ..smutný..??
,,Ahoy" usmála sem se ,,čáu..." ani se na mě nepodíval.. ,,Včera to bylo fáyn že?" ,,ty chodíš s Jackem ??" ani mi neodpověděl a vychrlil na mě toto. No co to je?? ,,cože???"


-----pokračování příště-----


No tkže.. newím co tomu říkáte,já asi jen to,že je to zatim trochu o ničem :D ale nebojte..to se rozjede.. a plánuju aby to nebylo tk "chmurny" chcu vic srandý.. :DDD:))))

Budu ráda za každej komentík,protože VY mě podporujete v tom abych aspoŇ dopsala tuto povídku !:))
 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti příběh The Dance is my life ???

Yes! 69.4% (25)
I don´t Know... :D 16.7% (6)
No! 13.9% (5)

Komentáře

1 Michelle Affs <3 | Web | 12. srpna 2010 v 16:01 | Reagovat

:D Mmm.. roztomilé..:D jen ať se trápí chlapec.. :D

2 Niki | 12. srpna 2010 v 19:36 | Reagovat

blázniš? je to dobré, len nechaj Michaela trochu v napätí :)

3 IdusSkaQ (webmaster) | 12. srpna 2010 v 20:13 | Reagovat

[2]: : Děkuju,dobře:D:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama