Štěstí je bacil,bud´ jeho nositelem...

Listopad 2009

>Definitivní Rozhodnutí<

29. listopadu 2009 v 20:49 | IdusSkaQ píše... |  Mno tO...nejduležitější

A H O Y T E

Tag jakoo..
Su trochu naštvaná.. bo se mi k tomu co mám udělat s blogem vyjádřilo asi jen 4 nebo 5 eSBé.. což mě trochu mrzí.. ale dokazuje to.. ,že je vám evidentně jedno(některým ne ;) co s tím to blogem provedu..
Dospěla sem k rozhodnutí, že to bude probíhat taghle :

Blog bude stále o MJ..
Dessy budu střídat.. s MJ.. pak bez něj..atd.
Budu přidávat ale i jiné věci než o MJ

*Bye*


Říkejte mi Maxík....

27. listopadu 2009 v 21:33 | IdusSkaQ |  Mno tO...nejduležitější
Ahoyte děťátka.. ://

Blbá nálada tu.. :/ noo.. už sem nechodíte.. k vám tky ne... blog rušit necu.. ale zas... mám teď >Anti<blogové období.. :D:D že mě to tu moc nebaví... ;) párkrát tu budu.. ale jako.. to málo.. :/ a ta školaaa..atd... no.. pochopíte mě že.. ??? :))) áácch.. tag zase valíím. Je tu víkend.. etě musim učitelovi odeslat na mail DÚ.. :D děsný.. tag se mějte.. PP :-**Přečtě te si ty modrý slova... :D posobě jako větu.. :D nudila sem se.. tag je z toho věta.. :D:D:D*

Slintám..

23. listopadu 2009 v 19:04 | IdusSkaQ píše.. |  Celebrity
Pomoc děťátka.. :D to je nádhera.. :P slintám tůů... :* :*

*zíítra vám povím nějaký New v mém "osobním životě" :D ..PP*

Su tu ;)

18. listopadu 2009 v 21:21 | IdusSkaQ |  Mno tO...nejduležitější
♥_♥ THIS IS IT ♥_♥


:) tag sem to konečně viděla.. :D:D v pondělí.. bo jindy sem neměla čas... :) no krásné.. co mám říct.. :D *dokonalost*.. Neska sem byla na autogramiádě Superstár.. :P héč.. :D bo bydlim v Brně.. tag že sem to měla v Olympii .. kousek.. ;) no prstě... krásné.. akorát organizace tam jako.. na hovno no.. :/ je to na dlouhý vyprávění.. bude to ale v telce.. bo to natáčela Nova :) nemám teda žádný podpisy.. bo to v půlce podepisování zrušily,že preyy se tam rvalo dopředu moc lidí.. ale aspoň sem je viděla šecky naživo.. a naživo aj zpívat.. to mi stačí.. ;)


PP


*Sbénka moje.. neska neoběhnu.. zítra určo.. ;) pak se šecko vrátí k normálu.. teď sem byla nemocinkaná.. :) děkujííí.. *

Jenom blbeček nemá boby s volantem.

6. listopadu 2009 v 19:14 | IdusSkaQ |  Mno tO...nejduležitější
Ahoyte děťátka..

Moc se šem omlouvám.. ale su marod... :( mám 40horečky,beru antibiotika..furt zvracím a mám kašel.. :( od uterka su furt doma... a budu až do středy.Soutěž byla supeer.. akorát sme nepostoupily.. do to nezná nepochopí o co go.. :D:D mám videjka.. a postupně je sem dám.. ale až příští týden.. v pondělí sem spala 14 hodin.. :D probudila sem se kolem půl 3 odpoledne..:D dobrý nee? :) no nic.. já válím..nebu tu.. hodně dlouho.. bo su nemocná... SB NEMAZAT!!

PP

*sněží u vás?? u nás v Brně anooo :)*