Štěstí je bacil,bud´ jeho nositelem...

Včera,dnes a zítra - díl 1.

16. července 2008 v 12:32 | IdusSkaQ |  The sims 2 komix - V,daz
Bylo asi 6 nebo půl 7 ráno,ještě byla tma.Spala jsem jak dřevo protože jsem den před tím měla přesvědčit politiky aby zakázali kouřit(to víte jsem taky politik tak to nebylo tak lehké)na konec asi po 5 nebo 6 hodinách a hádkách se doholdi,že mám pravdu!!! :-D jsem dobrá hihi.
Když už konečně vyšlo slunce šla jsem dolů do kuchyně že si udělám něco k snídani.Tak jsem šla,šla byla jsem už na posledním schodě a najednou.....CRRRRRR,CRRRR.Že by budík??? ale takhle přece budík neječí,říkám si.Aha on to je telefon rychle k němu běžím a zvednu ho.
Sam:Halóo,
Volající (muž):Halóo je tam Samatha Wandenkampová???
Sam:Ano kdo je tam???
Volající (muž):Tady....Já
Sam:kdo já???Děláte si ze mě srandu??? jestli ano,tak vás prosím!!!ne!!! žádám aby jste toho ihned nechal nebo na vás zavolám policii!!!
Volající (muž):Tak na to zapomeń holčičko za pár minut,k tobě přijede auto se smajlíkem dolů a ...PÍP PÍP PÍP...
Telefon:Volaný účastník není dostupný zavolejte později.
Sam:co??? počkat mě je jedno že je nedostupný zmlkni ty v tom telefonu!!!! a dej mi toho chalapa ihned!!!
Co budu dělat???pomoooc.Začnu počítat prsty. Mám zavolat poldy,nemám,mám,nemám,mám,nemám,mám,nemám,mám,nemám.Dobře tak NE,nezavolám je ,ale co budu dělat???? panebože já umřu??? jestli ano, tak jsem měla všechny ráda a nikdy jsem nelhala a nekradla.A moje poslední přání bude.....sedět v tom jejich autě pak bych mohla ujet a utéct.OK tak to udělám hlavně v klidu.
A najednou asi tak za 5 minut to auto fakt přijelo,stuhla jsem, myslím že se mi zastavilo srdce a že mi stuhla i krev,nachvíli jsem vypla mozek,a nemohla jsem zvednout ani ruku jako kdybych stratila veškerou sílu!!!
Z toho auta vyskočil nějakej celkem pohlednej chlap,ale jeho strašně děsivej a zlej úsměv mě řekl,že to není hodnej manžel na celej život.
Přišel k mým dveřím a........
-------------------KONEC-------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 weruneshka | 16. července 2008 v 12:44 | Reagovat

ty vole tak to je krutyyyyyyy

2 Sára | Web | 19. září 2008 v 19:28 | Reagovat

:D:D to je dobre.... ak sa nahodou stavis u mna.. nechas mi tam odkaz??? nefunguju mi zalozky tak aby na teba nezabudla :D

3 OiPig | Web | 18. prosince 2008 v 17:23 | Reagovat

Jé EXEKUTOR :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama