Štěstí je bacil,bud´ jeho nositelem...

Pondělí

23. června 2008 v 20:38 | IdusSkaQ |  My diary
Ach joooo!!!! Pondělí- já ho nesnáším.Pro někoho je to den po neděli,pro někoho zase den kterým začná týden a pro někoho úplně obyčejný den,ale pro mě je to nejhorší den v týdnu!!!Dneska to bylo obzvlášt´ hrozný.
Okamžiky zábavy: Musím říct,že pondělí bývá važně stašný tentokrát to nebylo až tak blbý.Sedím se svou nej kámoškou sandrou a za nama sedí takovej jeden kluk(holky ho zbožńujou)no a dost jsme se smáli byla to sranda nejprve ořezal propisku potom mu učitelka nadala jak to že si neuklidil lavici...atd no prostě záchvat smíchu jak něco!!!!V hudebce to taky bylo super i když ji nemiluju tentokrát to bylo bezva.Jedna moje kamarádka řekla takovou poznámku v polovině hodiny no prostě super, ta poznámka zněla - Paní učitelko eva tady má napsané slovo František!!!(eva je jedna holka ze třídy).No prostě záchvat smíchu!!! Já vím že to ted zní celkem blbě ale v té hodině to fakt bylo super!!!
Trapasy:Tento den se mi nic obzvlášt´ trapnýho nestalo což je celkem zázrak
Omkažiky které mě naštvali!!!: Ano těch bylo dneska celkem dost!!!Nejprve v PŘ(přírodověda) jsme odevzdávali učebnice!!! no a moje učebnice do PŘ byla fakt strašná-divím se že jsem nic neplatila.No tak učitelka kontrolovala každyho žáka postupně,pak přišla řada na mě!!!To bylo něco začala řvát jak to že jsem ji nezalepila a takový ty jejich keci!!! fakt mi to vadilo,ale trapně jsem si nepřipadla protože Sandře vynadala skoro stejně!!!
Doufám,že se vám to aspoń trochu líbilo.Tak ahooj příště!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama