Štěstí je bacil,bud´ jeho nositelem...

Červen 2008

Výstava maltézáčků(Pro všechny psi)

29. června 2008 v 15:31 | Ida R. |  Vítej ve světě zvířat...
Ahoj.No tak začnu třeba tím,že mám doma psa,jmenuje se Tomík a je to maltézáček.Na výstavu s ním ale nechodíme.26.6 2008 měl rok.A psi na výstavu do jednoho roku mohou být ostříhaní.Od jednoho roku ale musí ýt už dlouhosrstí!!!My jsme s ním do jednoho roku nikam nešli,měla jsem totiž poprvé nějaké domácí zvířátko jinak jsem měla jenom rybičky.Tak že ted´musím počkat až mu naroste dlouhá srst.....škoda !!!Vsobotu a v nedeli jsem byla na Brněnském výstavišti na výstavě psů,samozřejmě jen se kouknout.Na konec jsem tam byla od začátku až do úplného konce hodin a druhy den to stejné bylo to super,a druhý den tam byly i maltézáčci.Především se omlouvám že zde mám jen zdroj,je to dlouhé a nezapamatovatelné a proto bych to musela zkopírovat,ale to mi příjde blbý tak tu mám jen zdroj.
3....2....1.....START-začínáme
Na téhle stránce toho najdete hodně o výstavách tak se kouknětě!!!!: http://www.rebelyell.webgarden.cz/vystavy-psu

Jak zvýšit návštěvnost na tvém blogu???

28. června 2008 v 10:43 | Ida R. |  Kontejner

Čau, chceš mít takovéhle počítadlo ve 9:31 ráno??? Když jo, tak poslouchej:

 • Na blog si dej vždy zdroj.Když kopíruješ, tak lidi jdou většinou za tím, co je nové, potřebuješ nový článek!
 • Na blog si musíš dát tenhle článek! Ale uveď zdroj!/zdroj-od koho to máš zkopírovaný/ když si to teda na ten blog dáš, tak musíš psát reklamy, takhle mají bejt:
 • Ahoj, chceš mít super mega návštevnost? Když jo, tak klikni na můj web, a můžeš mít online i 88 747!
 • Tak když to všechno udeláš a budeš psát ty reklamy, tak se lidi přijdou kouknout.Na tvým
  počítadle se o 1 člověka zvýší! A může přijít i 39 lidí, tak si to teda na ten blog dej a ahoj!..:)))

Čtvrtek

27. června 2008 v 21:11 | IdusSkaQ |  My diary
Ahoj je čtvrtek den před vysvědčením!!!Dneska jsme šli do ,,lanového centra".Já a sandra jsme se hrozně těšili-ona zejména jelikož chce mít v novém pokojíčku do kterého se budou stěhovat nějakou houpačku nebo něco takového!!!Ale neodcházejme od tématu!!!
Okamžiky zábavy:Dneska???nevim spíš nic,možná tak....no ikdyž asi nic no!!!kluci jsou na mě totiž pořád naštvaný k vůli tomu včerejšku(k vůli té riviéře)!!!
Trapasy:jo,jo dneska jo dneska se mi něco menšího stalo-na jednu stranu to je ale i k naštvání,no čtěte dál.....!!!V lanovém centru - Lesná to bylo na první pohled bombastický ,ale potom....no prostě jsme se učili jak se jistit a tak dále měli jsme na sobě takové....no prostě pásy a taky helmu to je sámo.Trvalo to hodinu a druhou hodinu jsme měli už lést na ty 20 metrové lana(hustý ne???)Mě osobně bavilo víc jistit toho co leze na horu než abych lezla sama já!!!no a tak jsem jistila aničku-anička je trošku...no abych jí neurazila váží o něco víc jak já.A já ji teda jistila.Anička vylezla tak do poloviny na takový ostrůvek a ted´nevěděla jak dolu.Všichni na ni křičeli skoč,skoč a nebo slez,slez a tak anička řekla že radši sleze ja si to připravovala(takový lanko na kterym jsem jistila aničku)že teda sleze a najednou jsem poskočila asi 2 metry no a pak jsem jen viděla že jedna dospělá ženská a ta mě chytla jinak bych byla někde v oblacích!!!ona totiž anička skočia!!!!
okamžiky které mě naštvaly:No jak říkám trochu mě naštvalo,že jak anička skákala tak mi to předem neřekla,ale to už je jedno
Tak jo, počkejte na zítřek bude určo super tak ahooooj

Středa

26. června 2008 v 21:14 | IdusSkaQ |  My diary
Tak,že středa.Musím říct,že to bylo fajn.Obvykle míváme na odpolední jako,že máme 7 hod.Dneska jsme měli jen do 12:00.První hodinu jsme zpívali a druhou jsme spíš něco dodělávali.Asi tak měsíc jsme měli slíbenou diskotéku ke konci roku!!!Taky že byla!!!
Omažiky zábavy:No bylo to celkem fajn,tancovali jsme,někteří si i zpívali a byla to sranda.Po tomášovi začala opakovat celá třída-on začal tak divně tancovat a všichni pak začali to stejný po něm. To byla sranda!!!
Trapasy:Dneska se nic zvláštního nestalo.
Okamžiky které mě naštvali:Jo,jo dnes jich byla fůůůůůra.Tak např. po diskotéce mě sandru jednu naši kamárdku(Aničku) pozval Tomáš a ještě jeho kámoši na riviéru(nejprve jsem si řekla jestli to neí blbý když jsem byla domluvená s aničkou a sandrou že půjdou ke mě a pujdem k nám do bazenu)ale pak jsme si řekli,že by to mohlo být bezva.Tak jsme si zašli domů pro plavky a ja to ještě zavolala mamce myslela jsem,že to všechno bude ok......OMYL!!!Mamka začala ty blbý keci že má o mě strach a že mi to nedovolí!!!Nakonec šli jen holky a já zůstala doma...!!! naštvalo mě to dost no a druhej den???Byly na mě naštvaný(jako kluci)a to mě štvalo já za to fakt nemohla!!!
No tak dneska to bylo chabí co...???Já nevim ale dnes to byla nuda no počkejte si na čtvrtek!!!Ahoooj

Ten to test si určitě udělěj!!!

24. června 2008 v 18:38 | IdusSkaQ |  Kontejner
koukni se semka je to fak super- http://www.rest.cz/Test_tajnych_prani.html .

Nudíš se???zkus tohle...

24. června 2008 v 18:34 | IdusSkaQ |  Kontejner
Jestli se nudíte, zkuste tohle…
Už vás omrzela televize, video, fotbal i přítelkyně? Zde se vám nabízí několik dalších možností, jak si zpříjemnit den.
 1. Uprostřed noci zakopejte na dvoře za domem oblečenou figurínu. Dělejte u toho hodně rámusu. Na čerstvě zahrnutou jámu postavte zahradní nábytek a až přijede policie, rychle se do něho usaďte.
 2. Svěřte se někomu neznámému otráveným hlasem: "Mým darem a mým prokletím je schopnost vidět prdy ještě před tím, než je ostatní slyší nebo cítí." Chvíli nic neříkejte, zeširoka otevřete oči, zaměřte se na nejbližší zadek, zakřičte: "Už jde!" a povalte neznámého člověka na zem.
 3. Na rušném rohu ulice si rozložte stolek, na který postavte těžkou láhev, do poloviny naplněnou drobnými. Před ní dejte cedulku: "Jestli potřebujete drobné, vezměte si nějaké. Pokud si můžete dovolit pomoci bezdomovcům, přispějte." Hrdlo láhve musí být úzké, aby jím žádná ruka neprošla.
 4. Vezměte si bílou pracovní kombinézu, metr a psací desku s klipsem. Jděte na nějakou promenádu a celé odpoledne se ptejte kolemjdoucích, jestli jim můžete vzít nějaké míry.
 5. Naučte se text nějaké hodně sprosté písně. Změňte melodii na českou národní píseň a v přeplněném výtahu si ji začněte pobrukovat.
 6. Vytiskněte smlouvy, které budou vypadat oficiálně. Napište na ně: "Já, níže podepsaný, zaprodávám svoji duši ďáblu." Nabídněte lidem 200 Kč, když ji podepíší. Když takovou smlouvu nikdo nepodepíše, nabídněte jim jednu dvoustokorunu nakreslenou pastelkou.
 7. Opatřete si recept z pohotovosti, na kterém stojí: "Nutná častá orální pohlavní resuscitace". Potom zajděte do nemocnice a ukažte to nějaké roztomilé sestřičce.
 8. Nakupte plný vozík potravin, a když se vás pokladní zeptá, jestli chcete papírovou nebo igelitovou tašku, vyzkoušejte si, jak dlouho můžete zdržovat frontu tím, že se rozmýšlíte. Potom se začněte chovat nervózně a zkoušejte vzít celý nákup do náručí.
 9. Dvě hodiny někoho na ulici sledujte a přitom nenápadně mluvte do květiny na klopě.
 10. Na WC v práci začněte šíleně křičet tak, že se to ponese až do kanceláře vašich spolupracovníků. Po chvíli vyjděte z WC s velikým slepičím vajíčkem v ruce. Celý den ho mějte vystavené na stole, potom si ho vezměte domů a uvařte ho. Příští den ho potom v práci přede všemi snězte. Opakujte, dokud nedostanete výpověď.
 11. Až půjdete do kina na nějakou komedii, přelepte si přes oko náplast. Uprostřed toho největšího smíchu hoďte na plátno velkou kuličku a zakřičte: "Moje skleněné oko! Pomoc! Vypadlo mi skleněné oko?" Poté, co zastaví film a nějaký dobrák vám přinese kuličku zpět, podívejte se na ní svým "jedním" okem a řekněte: "To je kulička, vy idiote."
 12. Zkuste projít detektorem kovu v brnění.
 13. Naplňte nafukovací pannu héliem a vypusťte ji za větrného počasí na ulici, která je tou dobou nejrušnější. Běžte za ní a křičte: "Vrať se, ty couro!"
 14. Zeptejte se někoho, jestli nemá drobné za padesát haléřů.
 15. Jděte na otcovské testy DNA. (Najdete to ve Zlatých stránkách.). Trvejte na tom, že to musí být důvěrné. Oni vás o tom ujistí. Přineste vzorek krve od svého domácího mazlíčka.
 16. Sežeňte si videokameru, mikrofon a vydejte se za televizními reportéry zpravodajství. Když budou něco živě natáčet, skočte jim do řeči s otázkou typu: "Koho máte nejraději z Beatles?"
 17. Sežeňte si umělé zuby nebo protézu. Potom jděte na veřejné koupaliště nebo ke kašně a hoďte to tam.
 18. Zavolejte do obchodu se zbraněmi a zeptejte se jich, jestli nemají něco, co byste mohl použít ke zneškodnění jednoho piráta silnic.
 19. V galerii umění předstírejte, že jste slepý (velké černé brýle, bílá hůl) a osahávejte všechny sochy. Kdykoliv nahmatáte mramorové přirození, nakloňte šibalsky hlavu a zakřičte, jako když jste příjemně překvapený.
 20. Najděte někoho tlustého, kdo bude ve velkém obchodním domě neustále "chodit" nahoru a dolů po eskalátorech. Všechny svoje šeky a oficiální doklady podepisujte roztřeseným křížkem. Uvidíte, jestli je v tom vůbec nějaký rozdíl.
 21. Na kartón obkreslete patnáctkrát vaši ruku (pouze po zápěstí) s tím, že zvednete prostředník. Když se budete opalovat na pláži, poházejte si ty kousky kartónu po celém těle. Odstraňte je, počkejte patnáct minut a potom se jděte projít po pláži. Podívejte se na sebe a zakřičte: "Ale ne... už zase!"
 22. Vypijte nějaký nápoj, který vám má přidat na váze (Gainers Fuel 2500) a plechovku Ultra Slim-Fast, potom je nechte, ať si to mezi sebou vyřídí.
 23. Předtím, než začne váš večírek, namačkejte na stříbrnou mísu zubní pastu, tak aby to byly malé kuličky; nechte je zaschnout a řekněte vaším hostům, že jsou to podomácku vyrobené mátové bonbóny.
 24. Vypláchněte kanystr od benzínu, udělejte do něj díru, naplňte ho vodou a projděte se s ním kolem poledne po nejrušnější ulici, zatímco budete kouřit ten největší doutník, který seženete.
 25. Zajděte na pohotovost a vysvětlete sestře, která má noční službu, že jste dlouho stál jen na jedné noze a teď máte pocit, jako byste tam měl špendlíky a jehly. Zeptejte se, jestli to budou muset amputovat.
 26. Zajděte na místní policejní stanici a řekněte strážníkovi, který má službu, že vám jeden pes řekl, že se dnes budou dít strašné věci a že by měli být připraveni.
 27. Zvolte za starostu někoho, kdo holduje zápasnickému sportu.
Celkem kravina ale je to sranda to číct :D

Objev své silné stránky

24. června 2008 v 18:32 | IdusSkaQ |  Kontejner
1.Balil/a bys někdy holku/kluka své/svého kamaráda/kamarádky?
-Ano -Někdy -Ne
2.Překvapuješ kamarády malímy dárky?
-Ano -Někdy -Ne
3.Jsi o výkendu v poklusu a máš nabitý program?
-Ano -Někdy -Ne
4.Myslíš, že vztah může vydržet navěky?
-Ano -Někdy -Ne
5.Stává se ti, že si občas sama pro sebe rýmuješ?
-Ano -Někdy -Ne
6.Máš chuť naučit se hrát na nějaký nástroj?
-Ano -Někdy -Ne
7.Na novém tričku objevíš flek, který při praní nepouští. Zahodíš tričko?
-Ano -Někdy -Ne
8.Jsi požitkářka?
-Ano -Někdy -Ne
9.Sníš někdy o tom, že bys chtěla zpívat ve skupině?
-Ano -Někdy -Ne
10.Napadají tě důvody, kvůli kterému bys podvedla svého přítele?
-Ano -Někdy -Ne
11.Měníš ráda svůj účes?
-Ano -Někdy -Ne
12.Přestavuješ často svůj pokoj?
-Ano -Někdy -Ne
13.Dozvíš se, že tě někdo pomlouval. Dokážeš to ignorovat?
-Ano -Někdy -Ne
14.Máš hodně přátel?
-Ano -Někdy -Ne
15.Když jsi s nějkým klukem, dokážeš být uvolněná a spontánní?
-Ano -Někdy -Ne
Odpověděla jsi většinou ANO
Plná super nápadů - Upřímě, nedělala bys často úplně jinak než všichni ostatní? Žádný div! Podřimuje v tobě spousta opravdu skvělých nápadů. Takže se také pokoušej co nejvíce z nic realizovat! Tví přátelé vědí už dávno, na co máš, a spoléhají se na tvou super kreativitu!
Odpovědela jsi většinou NĚKDY
Srdce pro všechny - Tví přátelé se na tebe obrátí, většinou když mají starosti nebo si potřebují popovídat. Dávno totiž pochopili. že máš na každou otázku tu správnou odpověd. Jen dávej pozor, aby ses nestala oficiální vrbou, které se svěřují všichni kolem, ale ona sama pak na svoje vlastní přání nemá vůbec čas.
Odpověděla jsi většinou NE
Vždycky v klídku - Je jedno, jestli se jedná o to, kam vyrazit, nebo o tvou budoucnost: Nenecháváš nic náhodě, ale všechno dokonale plánuješ. Nečekaná překvapení ale nesnášíš. Neplánuj vždycky všechno předem, ale nech se také někdy strhnout k neplánované akci! Buď spontánní!

Jakou roli hraješ mezi svými spolužáky? Jen pro holky!!!

24. června 2008 v 18:31 | IdusSkaQ |  Kontejner
1.Proč si myslíš, že jsi mezi svými spolužáci oblíbená?
A.Máš skvělý smysl pro humor a dokážeš je vždycky rozesmát.
B.Jsi za každých okolností ke každému upřímná.
C.Umíš naslouchat a dát každému dobrou radu.
2.Co nejraději s kamarády za třídy podnikáš?
A.Porádáš skvělou párty.
B.Bavíš se s ostatními, jak vytočit učitele.
C.Sníš a básníš o krásných klucích ze školy.
3.Co tě na tvých spolužácích nejvíc rozčiluje?
A.Když nedávají pozor na to, co jim vyprávíš.
B.Když se tě někdo znich snaží ztrapnit před celou třídou
C.Když ti nikdo při hodině nenapoví.
4.Jak se zachováš, když za tebou přijde kamarádka s tím, že má ve škole nějaký průšvih?
A.Už dlouho jsi měla tušení, že něco nebylo v pořádku, a jsi okamžitě připravená jí pomoct a najít nějaké řešení.
B.Máš dojem, že to je jen maličkost, a proto ji radši vytáhneš na pořádný nákupy.To je podle tebe ta nejlepší terapie.
C.Dokážeš jí trpělivě naslouchat a nabídneš jí rameno, na kterém se může pořádně vybrečet.
5.Máš se s lidmi ze třídy sejít i v sobotu.Co podniknete?
A.Zábava je spontánní.Když někoho napadne něco originálního, všichni se podle toho zařídí.
B.Vyrazíte si zatancovat někam na diskotéku nebo vezmete útokem nějaké kino.
C.Sejdete se u někoho doma a uspořádáte parádní večírek
6.Jak dlouho se na společném programu domlouváte?
A.Všichni si zájemně dlouhý hodiny telefonujete a dohadujete se, co by se dalo podniknout.
B.Většinou tě něco spontánního napadne a ostatní s tím nadšeně souhlasí.
C.Každý má svou vlastní představu a tu se snaží ostatním tak trochu vnutit.Nakonec se ale dohodnete na kompromisu.
7.Co uděláš, když některá z tvých spolužaček přijde v tričku, které sis už předtím koupila ty?
A.Snažíš se s ní domluvit na tom, která z vás bude kdy tričko nosit, abyste ho neměly v tentýž den.
B.Nezbývá ti nic jiného, než to svoje tričko někomu dát.Přece nebudeš chodit v tom samém jako ona.
C.Mávneš nad tím rukou.Vlastně ti to docela lichotí, když někdo napodobuje tvůj styl.
VÝSLEDKY:
A B C
1.otázka 3 2 1
2.otázka3 1 2
3.otázka2 3 1
4.otázka1 3 2
5.otázka3 2 1
6.otázka2 3 1
7.otázka1 2 3
VÝSLEDKY TESTU:
8-14bodů:Tak trochu nesmělá
15-21bodů:Smích a radost k tobě patří
22bodů a víc:Třídní královna

Jaká jsi podle dne narození

24. června 2008 v 18:29 | IdusSkaQ |  Kontejner
1.spolehlivá
2.milující
3.vášnivá
4.zakomplexovaná
5.svůdná
6.milá
7.slušná
8.drsná
9.plachá
10.náročná
11.spolehlivá
12.nešťastná
13.výjmečná
14.vybíravá
15.falešná
16.rozmazlená
17.okouzlující
18.něžná
19.nedočkavá
20.krásná
21.dokonalá
22.přemýšlivá
23.netrpělivá
24.šťastná
25.zajímavá
26.klidná
27.vtipná
28.obyčejná
29.nevěrná
30.přitažlivá
31.ukecaná

Úterý

24. června 2008 v 15:42 | IdusSkaQ |  My diary
Ahooj.Tak je úterý.Musím říct že ho mám celkem ráda až na tělocvik!!!Ano je to pravda asi je to dost divný,ale já tělocvik prostě nesnášim.Dneska naštěstí nebyl!!!Měli jsme skrácené vyučováni jelikož je konec roku!!!Napadlo mě že bych vám měla predstavit asi nějaké postavy tak že moje nej kámoška se jmenuje Sandra sedím s ní i v lavici ,jeden takovej kluk co sedi zanama se jmenuje Tomáš a to je asi pro zatím vše!!!
Okamžiky zábavy:Dnes jich bylo....celkem málo!!!Ale nuda nebyla!!!poslední hodinu jsme se nasmáli až až!!!Měla jsem takový nový účes nebo spíš jsem něco nového vyskoušela!!!Učitelka nám zadala aby jsme četli nějakou pohádku nebo něco takovýho to už si nepamatuju(samozřejmě že já a sandra jsme místo toho kecali vo všem možnym a na čtení jsme úplně zapoměli!!!Já jsem si nějak omylem zkazila ten svůj účes.Tak jsem si ho sundala a začala předělávat.A Tomáš se začal smát celkem dost smát tak jsme se ho se sadrnou ptali proč se smějě a on odpoveděl:Hahaha ty vyadáš jak skřítek Pepa.A my: Kdo to je???a on: Já nevim jen mě to napadlo.A to bylo fakt děsně směšný!!!potom k tomu ještě dodal že ho učitelka okradla o 50 haléřú(ona mu totiž těch 50 haléřú dlužila ale zrovna je něměla u sebe).A to jsme to už fakt nevydrželi a doslova vybuchli smíchy ale tentokrát trochu hlasitěji učitelka se ptala sandry co nám Tomáš říkal ale my jsme se tak smáli že jsme prostě už nedokázali odpovedět.
Trapasy:Jo dnes se mi zrovna takový menší trapásek stal.Já chodím do 5 třídy a ted´pujdu na druhý stupeń.Učitelka vymyslela že si uděláme na rozzloučenou triko jako vzpomínka na první stupeń!!!Druhá 5 třída si jej nechala natisknout.My jsme chtěli taky ,ale učitelka řekla prostě ne!!!Tak jsme si tam něco napsali a potom jsme tak měli obtisknout takovou ještěrku.Která se musela zastřiknout zelenou barvou aby byla zelena to je logický!!!No a tak jsem byla na řadě já!!!Proštěrchala jsem to a pak otevřla,čekala jsem že to vystříkne.....a ono se nic nestalo!!!Asi po půl minutě mě sledovala polovina třídy a mě to stale nešlo a nešlo-prostě se to zaseklo ale vážně!!!Tak Tomáš vstal a jednou stříkl a bylo to hotové,ale to nebylo ještě tak strašný až se do toho zapojila i učitelka tak jsem si připada celkem blbě!!! Ale takových věcí se mi ještě přihodí....
Okamžiky které mě naštvali:Dnes jsem nic tak hroznýho nezažila,no uvidíme příště!!!
Tak jo,doufám,že se vám to aspoń trochu líbilo.Tak ahooj příště!!!

Pondělí

23. června 2008 v 20:38 | IdusSkaQ |  My diary
Ach joooo!!!! Pondělí- já ho nesnáším.Pro někoho je to den po neděli,pro někoho zase den kterým začná týden a pro někoho úplně obyčejný den,ale pro mě je to nejhorší den v týdnu!!!Dneska to bylo obzvlášt´ hrozný.
Okamžiky zábavy: Musím říct,že pondělí bývá važně stašný tentokrát to nebylo až tak blbý.Sedím se svou nej kámoškou sandrou a za nama sedí takovej jeden kluk(holky ho zbožńujou)no a dost jsme se smáli byla to sranda nejprve ořezal propisku potom mu učitelka nadala jak to že si neuklidil lavici...atd no prostě záchvat smíchu jak něco!!!!V hudebce to taky bylo super i když ji nemiluju tentokrát to bylo bezva.Jedna moje kamarádka řekla takovou poznámku v polovině hodiny no prostě super, ta poznámka zněla - Paní učitelko eva tady má napsané slovo František!!!(eva je jedna holka ze třídy).No prostě záchvat smíchu!!! Já vím že to ted zní celkem blbě ale v té hodině to fakt bylo super!!!
Trapasy:Tento den se mi nic obzvlášt´ trapnýho nestalo což je celkem zázrak
Omkažiky které mě naštvali!!!: Ano těch bylo dneska celkem dost!!!Nejprve v PŘ(přírodověda) jsme odevzdávali učebnice!!! no a moje učebnice do PŘ byla fakt strašná-divím se že jsem nic neplatila.No tak učitelka kontrolovala každyho žáka postupně,pak přišla řada na mě!!!To bylo něco začala řvát jak to že jsem ji nezalepila a takový ty jejich keci!!! fakt mi to vadilo,ale trapně jsem si nepřipadla protože Sandře vynadala skoro stejně!!!
Doufám,že se vám to aspoń trochu líbilo.Tak ahooj příště!!!

Úvod

23. června 2008 v 20:14 | IdusSkaQ. |  My diary
Ahoj jmenuji se Ida,jelikož už jeden blog mám nevědela jsem co sem mám dát.Tak mě napadl tento deník.Budu sem psát co sem zažila zajímavého nebo snad i trapného,srandovniho...atd.Vy potom můžete do komentářů napsat také nějakou historku(pokud chcete samozřejmě).Tak jo těšte se na První díl-Pondělí!!!!Zatím papa